O AUTORZE

Robert Schwartz urodził się w 1967 r. w Cleveland (Ohio). Ukończył licencjat z psychologii, a następnie pracował na własny rachunek jakO konsultant do spraw marketingu. Na długo przed napisaniem Odważnych Dusz rozpoczął poszukiwania sensu swojego życia.

Jego badania obrały zaskakujący kierunek, kiedy w 2003 roku zdecydował się na konsultację z medium. Tego dnia zmieniło się jego całe życie. W trakcie spotkania dowiedział się o istnieniu duchowych przewodników, z którymi planujemy swoje życie jeszcze przed inkarnacją na Ziemi. Szczególnie przekonywującym momentem dla Roberta było, kiedy jego przewodnicy poprzez medium przekazali mu słowa szczególnej modlitwy, którą skierował do Boga 5 lat wcześniej.

Sesja z medium stała się duchowym przebudzeniem dla Roberta. Od tej chwili Robert zaczął zgłębiać zagadnienia związane z duchowością i metafizyką.

W rezultacie Robert zdecydował się napisać książki, aby podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Efektem jego pracy są Odważne Dusze oraz Dar duszy.

 ODWAŻNE DUSZE

DAR DUSZY

   

>>PRZECZYTAJ WYWIAD Z ROBERTEM SCHWARTZEM<<

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *